About Love in a Whisper: An Evening of Music and Poetry

About Love in a Whisper: An Evening of Music and Poetry

When

April 6, 2024    
7:00 pm - 10:00 pm

Where

Ukrainian National Home - New York, NY
140 2nd Ave, New York, NY, 10003

Join us for an evening of music and poetry on Saturday, April 6, 2024 at the Ukrainian National Home, 140 Second Avenue, New York, N.Y. 10003.

The performance will take place in the Ukrainian language and all proceeds will go to support Razom Heroes.

Purchase tickets today!

TheActorsStudioForBraveUkrainians та Razom запрошує Вас на музично-поетичний вечір, присвячений темі любові. Цей вечір порине Вас у чудову атмосферу поєднуючу прекрасну музику, вірші, які віддзеркалюють різноманітні вияви та аспекти любові, та неймовірну українську культуру. Ми обіцяємо що вечір буде наповнений незабутніми емоціями, міркуваннями і розмовами на тему кохання в контексті українського мистецтва і людського єднання, тому що це те, чого нам всім так не вистачає.

Кохання – це найдивовижніше почуття, що поєднує людей у будь-які часи і може приймати різні форми – романтичне, батьківське, дружба та глибокі зв’язки з близькими людьми, емоційне, пристрасне, та вічне.

Ми усі варті жити в коханні, бути в коханні, творити в коханні. І наш поетичний вечір – це можливість зупинити швидкоплинний час, і нагадати собі про важливість почуттів, тому що кохання – це основа нас і нашого натхнення.

В цей вечір ми будемо говорити про щире, відверте, справжнє кохання.

Приєднуйтесь до нас 6 квітня, о 7 PM, UKRAINIAN NATIONAL HOME – 140 and 2 Avenue, NYC.

Всі кошти від заходу підуть на підтримку надзвичайних захисників України через програму Razom Heroes.

В заході приймають участь: Валерія Вовк, Мішель Ромео, Стелла Салєй, Катерина Колісник, Катерина Нечидюк, Христіана Лінда, Ольга Дашивець, Олександра Подерня, Альбіна Сідлецька, Ольга Коломієць, Юлія Юмрякова, Сандра Пересата, Катерина Солдак, Даніeлла Угрин, Світлана Косолапова.